برگزاری دوره جامع کارآفرینی در شانزدهمین رویداد کارآفرینی زنان و تولید ملی

دوره‌ جامع کارآفرینی با همکاری دانشگاه تهران در شانزدهمین رویداد کارآفرینی زنان و تولید ملی برگزار می شود.

به گزارش تهران آنلاین؛ دوره‌ جامع کارآفرینی با همکاری دانشگاه تهران در شانزدهمین رویداد کارآفرینی زنان و تولید ملی برگزار می شود. این دوره شامل ده سرفصل آموزش تخصصی است و توسط اساتید برتر  این حوزه، به‌طور رایگان، برای مخاطبان علاقمند برگزار و به شرکت‌کنندگان در این دوره، گواهینامه معتبر اعطا می‌شود.

لازم به ذکر است؛ شرکت‌کنندگان در پایان این دوره به مجموعه جامع و کاملی از اطلاعات تخصصی مرتبط با کارآفرینی دست پیدا می‌کنند. این دوره آموزشی با هدف فرهنگ‌سازی و ترویج فرهنگ کارآفرینی در میان زنان و توانمندسازی بانوان علاقمند به راه‌اندازی کسب و کارهای خرد خانگی از طریق دانش‌افزایی و ارتقای آگاهی اجرا شده و چالش‌های رایج در کسب و کارهای خرد زنان شناسایی و مورد بررسی قرار می‌دهد.

گفتنی است؛ موضوعاتی از قبیل مبانی کارآفرینی و کسب و کارهای خرد، مدیریت منابع مالی و انسانی، تکنولوژی‌های نوین و دیجیتال مارکتینگ، نوآوری، ارتقای خودکارآمدی، کیفیت محصولات و افزایش فروش، طراحی مدل کسب و کار و استراتژی‌های مربوط به آن از جمله مباحثی است که در این دوره مورد تاکید قرار می‌گیرد. دوره جامع کارآفرینی از 15 تا 19 اسفند ماه صبح‌ها از ساعت 10 الی 12 ظهر و بعدازظهرها از ساعت 16 الی 18 برگزار می شود. از مخاطبان و علاقمندان به مباحث کارآفرینی و کسب و کارهای خرد دعوت می‌شود که ضمن بازدید از رویداد کارآفرینی زنان و تولید ملی در این دوره‌ آموزشی حضور به هم رسانند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02196021546 تماس بگیرند. 

شانزدهمین رویداد کارآفرینی زنان و تولید ملی از 12 تا 22 اسفندماه در بوستان گفتگو و با حضور 43 مرکز توانمندسازی کوثر، تولیدکنندگان داخلی و 200 غرفه مشاغل خرد و خانگی دایر است و میزبان تولیدکنندگان عشایر از 15 استان کشور است.

Layer 1 ارسال نظر

Layer 1 آخرین اخبار

Layer 1 پربازدیدترین ها